TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ
TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ

TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENLERİN RESMİ PAYLAŞIM PLATFORUMU

Giriş yap

Şifremi unuttum

Similar topics
    Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
    » ANTALYA/ELMALI İÇİN ELEMAN ALIMI
    C.tesi Ara. 06, 2014 12:39 pm tarafından XaLo

» 3 YIL DENEYİMLİ TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ
    C.tesi Ara. 06, 2014 12:37 pm tarafından XaLo

» Merhaba Arkadaşlar
    C.tesi Ara. 06, 2014 6:58 am tarafından Musa ŞAHBAZ

» tablocu hizmet puanı
    Cuma Ekim 19, 2012 7:52 pm tarafından kaplan87

» TANIŞMA FASTLI
    Çarş. Mart 21, 2012 5:32 am tarafından ilker1980

» En Önemli Mevzu ,Sendika
    Perş. Mart 01, 2012 9:26 pm tarafından Tradesman

» Tm İşletme Teknisyeni Alımı İstanbul
    Ptsi Şub. 06, 2012 10:26 am tarafından yunusemre

» CUMHURBAŞKANINA SORALIM MI???
    Cuma Ocak 20, 2012 7:49 pm tarafından tkn_0841

» Ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
    Cuma Ocak 20, 2012 7:42 pm tarafından tkn_0841

Haberler
    Hava Durumu
    Kimler hatta?
    Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi C.tesi Şub. 11, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İŞLETME TAKNİSYENİ!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Bir Perş. Şub. 03, 2011 12:46 am

Tablocu66

ÜYE
    ÜYE
    İşletmesi Çetinkaya Elektrik AŞ. bünyesindeki TM.lerde görevlendirilmek üzere tecrübeli en az 8 puan sahibi teknisyenler aranıyor!
    ilgilinenlerin 0352 222 7008 numaralı telden Hayri beyle görüşmeleri yada bizzat Kayseride bulunan şirket merkezine başvurmaları gereklidir.

2 Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Bir Perş. Şub. 03, 2011 4:46 pm

Gökhan

Admin
    Kardeş Nerelere Tablocu Alıyorlar bu konu Hakında Bİlgin varmı ??

------------------------------
    ßélki Sandığın Kadar Ukala, ßélkidé
    Tahmin Êdémiyécéğin Kadar
    Mütévaziyim..ßiraz Saklıyım, ßazén
    Yasaklıyım..Kimséyi Örnék Almam..
    Kimséyé Örnék Olmam..Arkama
    ßakmam..' Asla ' Démém ..' Kéşké'léri
    Sévmém!! Eléştiri Dinlérim Nasihat
    Dinlémém!! Kimsé ßana Masal
    Anlatmasın Çøcukkéndé Sévmézdim
    Zatén
    http://tablocu.yetkinforum.net

3 Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Bir Çarş. Şub. 09, 2011 2:40 pm

marazlim67

ÜYE
    ÜYE
    Tablocu66 demiş ki:İşletmesi Çetinkaya Elektrik AŞ. bünyesindeki TM.lerde görevlendirilmek üzere tecrübeli en az 8 puan sahibi teknisyenler aranıyor!
    ilgilinenlerin 0352 222 7008 numaralı telden Hayri beyle görüşmeleri yada bizzat Kayseride bulunan şirket merkezine başvurmaları gereklidir.

TABLOCU66 arkadaşım sana özelden de mesaj attım cevap vermedin..Kim???? hangi şirket????? sana bu YÜKSEK MAAŞI sunuyorsa bana gelsin ben 11 yıllık tablocuyum..Zaten çalıştığım şirket hakedişimizi vermiyor..İyi teklif veren şirket varsa ben çalışmaya hazırım...Tblocu66 arkadaşım özellikle size söylüyorum..Yorumu ve özel mesajlarıMA cevap bekliyorummmm.....HOŞÇAKAL....

4 Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Bir Çarş. Şub. 09, 2011 9:58 pm

Gökhan

Admin
    marazlim67 demiş ki:
    Tablocu66 demiş ki:İşletmesi Çetinkaya Elektrik AŞ. bünyesindeki TM.lerde görevlendirilmek üzere tecrübeli en az 8 puan sahibi teknisyenler aranıyor!

TABLOCU66 arkadaşım sana özelden de mesaj attım cevap vermedin..Kim???? hangi şirket????? sana bu YÜKSEK MAAŞI sunuyorsa bana gelsin ben 11 yıllık tablocuyum..Zaten çalıştığım şirket hakedişimizi vermiyor..İyi teklif veren şirket varsa ben çalışmaya hazırım...Tblocu66 arkadaşım özellikle size söylüyorum..Yorumu ve özel mesajlarıMA cevap bekliyorummmm.....HOŞÇAKAL....

Kardeş Zekarya Köye Mesul Tablocu Aranıyor 380 Güzel Maaşıda Var 1600 Tl den söz Ediyor İstersen Sana Grub Muh Tlf numarasını veriyim Görüş

http://tablocu.yetkinforum.net

5 Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Bir Perş. Şub. 10, 2011 2:45 pm

marazlim67

ÜYE
    ÜYE

Kardeş Zekarya Köye Mesul Tablocu Aranıyor 380 Güzel Maaşıda Var 1600 Tl den söz Ediyor İstersen Sana Grub Muh Tlf numarasını veriyim Görüş[/quote]

Tamam olur.. özele mesaj atarsın..hangi şirket işletiyor,lojman varmı. nezaman ihalesi oldu.Şirket nasıl.Artık .bu zamandan sonra şirketlerle uğraşamam .tşkr edrm.HOŞÇAKAL....

6 Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Bir Perş. Şub. 10, 2011 8:25 pm

Tradesman

Admin
    Çetinkaya ve diğer şirketler hatta Teiaş bu kafayla daha çok eleman arar.Enerji alanında bu kadar yatırım var ve hala KPSS ile kamuya kapak atıp giden ve gitmeye niyetli arkadaş çok.
    Çünkü hiç bir arkadaşımız bu işi geleceği olarak görmüyor.Çünkü taşeron işçisi nerede olursa olsun huzur bulamaz.

Bu arada pazarlık yapın arkadaşlar.Bu paralara çalışmak zorunda değilsiniz.
    Daha da önemlisi iş sözleşmenizi "Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi" olarak yapın.

7 Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Bir Cuma Şub. 11, 2011 8:58 pm

yusufca44

ÜYE
    ÜYE
    slm tredasman arkadaşım belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalayın demişsin ama şirketler önümüze belirli süreli iş sözleşmesi getirmekteler bu iki sözleşme arasında ne gibi bir farklılıklar var anlatırsan benim gibi diğer arkadaşlarada faydalı olacağına eminim

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» açık öğretim